Kancelaria Radców Prawnych
A. Wójcik i Wspólnicy

Szanowni Państwo,

jako wspólnik zarządzający Kancelarią Radców Prawnych działającą pod firmą „A. Wójcik i Wspólnicy” Spółka komandytowa z siedzibą w Częstochowie mam przyjemność bliżej zaprezentować Państwu ofertę naszej Kancelarii.

Od 2001r. świadczymy usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w ramach której wykorzystujemy mechanizmy prawne pozwalające osiągnąć najlepsze efekty ekonomiczne podejmowanych działań. Od blisko 20 lat naszej obecności na rynku usług prawniczych uczestniczyliśmy w zakładaniu i rejestracji ponad 100 spółek. Doradzaliśmy także w podziałach, łączeniach i przekształceniach tych spółek. Usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych świadczymy przede wszystkim w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa rodzinnego. Pracujemy również w języku angielskim.

Sukces naszej Kancelarii budujemy w oparciu o bogate doświadczenie i ugruntowaną wiedzę. Nasz zespół składa się z radców prawnych specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, co pozwala nam sprawnie dopasować się do wymagań rynku. W budowaniu relacji z Klientem kierujemy się zasadą zaufania, szacunku i pełnego profesjonalizmu.

Miarą jakości usług naszej Kancelarii jest liczba zadowolonych Klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Z poważaniem,
Komplementariusz
Artur Wójcik

Nasza strategia

Przykład przedstawienia graficznego tego, w jaki sposób podchodzimy do tego typu spraw 
Sekcję można ewentualnie zostawić przy wybranych usługach.

 

01

Skuteczność

We are devoted to providing the legal profession reasonably priced, professional and court room experience attorneys in all types of civil cases.

02

Rzetelność

We can provide qualified and experienced attorneys to you upon short notice for almost any court appearance, both civil and criminal.

03

Kompleksowe działanie

We can find attorneys to handle depositions, inspections, trials and who can even help you write your documentation.