Magdalena Krzywicka

Radca prawny m.krzywicka@wojcik-i-wspolnicy.pl

Z Kancelarią Radców Prawnych “A. Wójcik i Wspólnicy” związana od II połowy 2018 r. Poprzednio doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelarii adwokacko – radcowskiej w Krakowie, pełniąc również funkcję prawnika in – house w spółkach notowanych na GPW.

W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim przygotowywaniem i weryfikacją umów w obrocie gospodarczym, prawem podatkowym oraz kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców – również zagranicznych.

W kręgu jej zainteresowań pozostaje prawo cywilne, gospodarcze, prawo pracy oraz prawo upadłościowe i restukturyzacyjne. Posiada również doświadczenie w zakresie opracowywania rozwiązań prawnych dla branży e-commerce.

Od 2018 r. radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na Wydziale Prawa i Administracji, który ukończyła z oceną bardzo dobrą. W trakcie studiów uzyskiwała kilkukrotnie stypendium naukowe oraz stypendium rektora dla najlepszych studentów, jak również prowadziła zajęcia z prawa cywilnego w ramach Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ.

Biegle posługuje się językiem angielskim, z uwzględnieniem języka prawniczego.

Pozostali członkowie naszej kancelarii