Zaufali nam między innymi:

Kancelaria świadczy pomoc wielu Klientom. Każdego z nich wspieraliśmy w wybranych zagadnieniach prawnych oraz sprawach związanych z obsługą przedsiębiorstw, jako że profil Kancelarii umożliwia nam pomaganie podmiotom korporacyjnym.

Od niemal dwudziestu lat tworzymy Kancelarię “A. Wójcik i Wspólnicy”. Nasi Klienci to firmy i osoby indywidualne. Świadczyliśmy i nadal świadczymy wsparcie w sprawach prawnych dotyczących prowadzenia spółek, zakładania i przekształcania ich.

Zakres pomocy, jeśli chodzi o podmioty biznesowe, to w szczególności obsługa prawna, zakładanie spółek z obsługa korporacyjną, a także łączenie, podział oraz przekształcanie spółek. Kancelaria świadczy wsparcie również, jeśli chodzi o umowy o obrocie gospodarczym i prywatnym, a także ogłoszenia upadłości. Zajmujemy się także, m.in. windykacją należności, obrotem nieruchomościami, prawem ochrony środowiska oraz RODO.

Poniżej znajdą Państwo logotypy firm, które skorzystały z naszego wsparcia. Dziękujemy im za zaufanie i możliwość współpracy!